تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

کوه هفت رنگ

  زمین شناسان براین باورند که شکل گیری این پدیده -کوه هفت رنگ- حدوداً 600میلیون سال به طول انجامیده است..ir" target="_blank"> و 2000 سکنه دارد.  
   و اما چگونه این واقعیت - کوهستانی است ، همه خواب  هستند ،والبته که یک منبع اقتصادی درآمدزا برای ساکنان آن است. انواع رنگ های متنوع قرمزونزدیک به آن ترکیبات آهن  وزردها عمدتاً لایه های گوگردی هستند که به 80تا90میلیون سال پیش برمی گردد.ir" target="_blank"> با رنگ های متعدد ومتنوع - به وقوع پیوسته از چگونگی این واقعه اطلاعی داشته باشند ، تااینکه درصبح شب هفتم متوجه شدند که کودکانشان دررختخواب نیستند ،آن ها –کودکان- دوست داشتند دردامنه کوهی رنگی وزیبا زندگی کنند . پریشان شده وجستجو را آغازکردند . این نصیحت ها ولی کودکان را راضی نمی کرد تااینکه آن هاتصمیم می گیرند  هفت شب پیاپی ی زمانی که بعد التحریر (PS)
  روزگذشته (تاریخ پست وبلاگ)ازسمنان واز مسیرفیروزکوه درراه تهران بودم ، باقرارقبلی
  است ،

  کوه هفت رنگ (Cerro de los Siete Colores  )
  .وچگونه یک پدیده زمین شناسی دهکده ای کوچک در آرژانتین را معروف کرد ؟

  است کوچک درآرژانتین که درارتفاع  2200 متری ازسطح دریا قرار داشته با سایردهکده های منطقه نداشت .

  ،با رنگ ووسایل نقاشی دردست وهمگی خوشحال ازاینکه ازاین پس دردامنه های" کوهی باهفت رنگ" خواهندزیست .ir" target="_blank"> است امروزه "کوه هفت رنگ "(Cerro de los Siete Colores) ازجذابیت های طبیعی منطقه محسوب می شود که گردشگران زیادی را بسوی خود جلب کرده ومی کند ،بارنگ هائی‌ متنوع که شاید به‌زیبائی"کوه هفت رنگ"(آرژانتین)نباشد.ir" target="_blank"> و لایه های تشکیل شده ازآن حداکثر به یک تادومیلیون سال پیش برمی گردد.ir" target="_blank"> و مخفیانه به دامنه های کوه رفته  وهرشب بایک رنگ به رنگ آمیزی کوه مبادرت کنند. همگی ازخانه های خودبیرون زده وبه یکباره مشاهده کردند که فرزندانشان شادوخندان درحال پائین آمدن ازدامنه های کوه هستند ، بخشی ازاین مسیر جاده ای است کوهستانی وبسیارزیبا، رنگ سفید ترکیباتی آهکی راشامل میشود که قدمتی حدود 400میلیون سال دارد.ir" target="_blank"> و لی دربرخی از  نقاط واقعاً دست کمی هم ازآن ندارد.com/images/13755759018088393639.ir" target="_blank"> است ؟ برای این رمزگشائی می بایست به تاریخ کره زمین رجوع شود .این کارانجام شد وکودکان دوباره حوالی صبح وپس ازاتمام کار "رنگ آمیزی ونقاشی "  بی سروصدا به خانه های خود مراجعت کرده  وخودرابه خواب می زدند ! ساکنان این دهکده هرروز صبح درکمال ناباوری مشاهده میکردند که یک رنگ به رنگ های کوه اضافه شده از خانواده ترکیبات منگنز

   پورمامارکا Purmamarca دهکده ای گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 4 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :236912
 • بازدید امروز :59322
 • بازدید داخلی :7477
 • کاربران حاضر :93
 • رباتهای جستجوگر:168
 • همه حاضرین :261

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر